JANA LUDVÍKOVÁ

Tým

instagram icon

Senior Stylist

Jana je stejně tak nadšenou mámou tří dětí jako zapálenou kadeřnicí. Od roku 2018 na sobě u Petry Měchurové pracuje a chce pokračovat i v kadeřnických soutěžích. Baví jí denní i společenské účesy, ráda stříhá děti a má také vizážistický kurz.


V kadeřnickém oboru jsi už poměrně dlouho, jaké to je být u Petry v týmu?


Pracovala jsem v malých kadeřnictvích v malém kolektivu navíc s přestávkami na mateřskou dovolenou. To nikam nevedlo. Proto jsem si přála pracovat zde v salonu, kde je kreativní tým a větší kolektiv, který se vzájemně inspiruje, posouvá kupředu, kvalitně se věnuje klientům po všech stránkách a navíc se účastní uměleckých projektů, jako jsou přehlídky a focení.


Jaká je tvoje specialita v kadeřnické profesi?

Překvapivě a oproti jiným jsou to dětské střihy. Sama mám děti tři a vím, jak na ně i na jejich vlasy. Tak mi tahle docela náročná disciplína nevadí, naopak mě těší. Ale jinak mě moc baví hrát si s vlasy, tvořit účesy.


Máš nějaký tip pro super vlasy?


Mám ráda krásné, zdravé, lesklé a přirozené vlasy. Nezbytná je tedy péče, bez té to nejde. A od kolegů jsem se inspirovala především triky na skvělou foukanou. Nejlepší “wow efekt” je perfektně vytvarovaná vlna v čele, to vždycky klientku uchvátí.


Co tvé plány do budoucna?


Už na škole jsem ráda soutěžila a teď se k tomu chci vrátit. Děti mě pokaždé v kariéře přibrzdily, ale tady se konečně můžu začít zase rozvíjet, trénovat a něco dokázat. Mým snem je umístit se nebo dokonce vyhrát soutěž a také nafotit vlastní kolekci.