MICHAL SLADKÝ

Tým

instagram icon

Top Stylist

Baví ho cestování a objevování nových kultur včetně pohledu na vlasy. Ty jsou totiž jeho největší vášeň. I přesto, že vystudoval jinou školu, tvrdě na sobě pracoval a splnil si sen stát se kadeřníkem.


Co je tvůj největší koníček kromě vlasů?


Rozhodně cestování! Vyjíždím do zahraničí několikrát ročně a spojuji tři moje největší záliby – objevování nových zemí a kultur, vlasy a cizí jazyky (hlavně angličtina a španělština). Domluvím si tam jazykový kurz, kadeřnický seminář a zdokonaluji se tak v obojím. Rád při cestách také zkouším kadeřnické salony, jak pracují jinde a jaký je jejich přístup k lidem. Je to celkově moc obohacující. Rád investuji do sebe, chci být kvalitním člověkem.


Jaké jsou tvé kadeřnické vzory nebo oblíbený styl?


Ač jsem procestoval kus světa a prošel kadeřnické školy (anglickou i australskou), vyzkoušel různé značky a kadeřníky, tak je pro mě vzorem Petra a to kvůli její pokoře a přístupu. Nutí člověka přemýšlet nad prací, dívat se na vlasy z mnoha úhlů a pořád se zlepšovat. Chci jít v jejích stopách a její salon beru jako vysokou kadeřnickou školu.


Vzpomeneš si na své první kadeřnické pokusy?


Na to se nedá zapomenout! Měl jsem zrcadlo s bočnicemi, stříhal jsem a holil sám sebe a celou hlavu.


Jaká je teď tvoje oblíbená kadeřnická disciplína?


Pánské účesy mám pořád rád, pak je to určitě foukaná a dámské střihy i barvy. Na vlasech mě baví všechno. Jak je lze tvarovat, měnit barvy a odlesky, dělají na člověku strašně moc. Hodně ho můžou změnit. A já mám rád výzvy a velké proměny.