ATELIÉRY STYLU


V rámci projektu „Ateliéry stylu“ nabízíme komplexní poradenství pro zdokonalení celkové vizáže. Ve spolupráci s nejlepšími profesionály z oblasti vizážistiky a módy zprostředkujeme individuální osobní poradenství v oblasti změny image a celkové péče o zevnějšek. Vše je přizpůsobeno potřebám a přání klienta, který si jednotlivé techniky zároveň osvojí pro použití v běžném životě. Službu je možné využít i pro firmy a jejich zaměstnance.

VLASOVÉ ATELIÉRY

Vlasové ateliéry nabízí komplexní vlasové poradenství. Kadeřník nejprve provede diagnózu pomocí speciální kamery a určí tzv. „vlasový plán“. Doporučí vhodné přípravky a péči o vlasy v domácím prostředí a následně naučí klienta upravovat vlasy do různých stylů pomocí fénu, žehličky a dalšího, ať už se jedná o každodenní úpravu vlasů nebo účesy na slavnostní příležitosti.


  • Cena: 6000 Kč

FASHION ATELIÉRY

Fashion ateliéry ve spolupráci s módní stylistkou Lenkou Pavlů nabízí netradiční koncept osobního poradenství. Na základě konzultace Lenka klientovi ukáže, jak nejlépe vyzdvihnout osobnost i přednosti postavy pomocí oblékání. V případě zájmu s klientem stylistka navštíví vybrané butiky nebo doporučí nejvhodnější kombinace při práci se stávajícím šatníkem tak, aby outfity působily trendy a zároveň byly snadno nositelné v každodenním životě.


  • Cena: 6000 Kč

ATELIÉRY LÍČENÍ

Spolupracující vizážisté salonu s dlouholetou praxí v módní branži poskytují osobní konzultace v rámci ateliérů líčení. Poradí, jak postupovat při líčení a jak pracovat s vrozenými rysy a tvarovat obličej tak, aby byly vyzdvihnuty jeho přednosti. Podělí se i o další zajímavé tipy, například na rychlé dolíčení během dne.


  • Cena: 6000 Kč